tarihinde yayınlandı

2022 İstanbul Mobilya Fuarı ve Moonironhome

blank

25-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Mobilya Fuarı, bu yıla damgasını vuracak pek çok güzel mobilyayla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve MOS Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile hazırlanan İstanbul Mobilya Fuarı’nda, dünya mobilyasının en önemli aktörlerini bir arada görme şansını elde edeceksiniz.

Ürün gruplarına göre ayrılan, 25 salonda 3000’den fazla yerli ve yabancı markaların katılımıyla, İstanbul Fuar Merkezi ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı olmak üzere düzenlenecektir. İstanbul Mobilya Fuarı’na ziyaretçi ya da katılımcı olmak isterseniz fuarın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından kayıt olmak için gerekli tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.
25 ile 29 Ocak tarihleri arasında, saat 10.00’ da başlayıp saat 19.00’a kadar sürecek olan fuar günleri, 30 Ocak tarihinde ise 10.00’da başlayıp saat 18.00’de sonlanacaktır.
Ücretsiz Servis

Fuar günleri süresince, İFM Yeşilköy ve Tüyap Beylikdüzü arasında var olan ücretsiz servisleri, bulunduğunuz fuar merkezinden bir diğer fuar merkezine gitmek için kullanabilirsiniz. Servis saatleri iki fuar alanından aynı anda ve karşılıklı olarak saat 11.00’de başlayarak yarımşar saat arayla servisler kalkacaktır. Son servis saati 16.00’dır. Servis kalkış noktaları, İFM Yeşilköy için; 8. salon fuaye çıkış tarafı otopark noktası olup, Tüyap Beylikdüzü için; Kuzey giriş otobüs duraklarının yanıdır.

Hemen Bizi Arayın Mooniron Home Koltuk Takımları’nın Kalitesini Size Anlatalım!

2022 İstanbul Fuarı’nın Katılımcı Profilleri

 • Salon & Oturma Odası Mobilyası ve Aksesuarları
  Yemek Odası Mobilyaları
  Çocuk ,Genç & Bebek Odası Mobilyası ve Aksesuarları
  Yatak Odası Mobilyası ve Aksesuarları
  Mutfak Mobilyaları
  Masa ve Sandalyeler
  Banyo Mobilyaları
  Duvar, TV ve Saklama Üniteleri
  Aydınlatma
  Ofis Mobilyaları
  Sehpa ve Zigonlar
  Koltuk, Kanepe ve Yataklı Kanepeler
  Dekoratif Ürünler
  Bahçe Mobilyaları
  Döşemelik Kumaşlar
  Ev Tekstili