tarihinde yayınlandı

2022 Yılında Mobilyalarda Renk Modası Nedir?

blank

2022 koltuk takımının renkleri uyarlanabilir ve geniş bir açıyla çok çeşitli zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ev dekorasyonunuzda özellikle oturma odası tasarımlarınızda her yıl modası geçmeyecek koltuk renkleri ile evinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Kahverengi Mobilyalar

Modası geçmeyen koltuk takımları listesinin başında kahverengi koltuk takımları geliyor. Her yıl kahvenin her tonu koltuk takımlarında ve ev tasarımında dikkat çekiyor. Kahverengi ve tonları hemen hemen her renkle iyi uyum sağlayabilir.

Yeşil Mobilyalar

Modası geçmeyen koltuk takımları listesinde bir diğer renk de yeşil ve tonları. Haki ve göl yeşili gibi renkler koltuk takımlarında her zaman popülerdir. Yeşil koltuk takımları ve renk tonlarını uygun renk tonlarıyla harmanladığınızda yaşam alanınız bambaşka bir görünüme kavuşabilir.

Bordo Mobilyalar

Bordo ve tonları zaman zaman alışılmamış renk tonları gibi görünse de koltuk takımlarında yaygın olarak kullanılan ve seçilen renklerdir. Çeşitli renklerle özelleştirilebilen ve çeşitli dekoratif özelliklerle süslenebilen bordo koltuk takımları, tarih boyunca en popüler takımlar arasında yer almaktadır.

Gri Mobilyalar

Gri tonları soğuk renk tonları gibi görünse de koltuk takımlarında en popüler koltuk modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Beyaz ve siyah gibi tonlarla harika bir bütünlük ve uyum yakalayabilirsiniz.

Pudra Mobilyalar

Pudra ve pembe koltuk takımları, kadınların vazgeçemediği klasik koltuk takımları listesinin sürekli başında yer alıyor. Pudra koltuk takımları sportif ve loş bir ambiyans yaratırken aynı zamanda sakinleştirici bir hava da sağlıyor.